Çevik E-Ticaret Sistemi Nedir?    
Çevik E-Ticaret, ürünlerinzi internetten satabilmeniz için paket haline getirişmiş profesyonel e-ticaret yazılımıdır. Kullanımı çok basit ve hiç bir web bilgisi gerektirmeyen Çevik E-ticaret yazılımı ile ürünlerinizi çok kolay girebilir ve 1 günde sanal mağazanızı açabilirsiniz. Çevik E-ticaret yeni bir pazarlama kanalı elde ederek ürünlerinizi e-ticaret ile hızlı, güvenilir ve kolay satmanızı sağlar.

Çevik E-Ticaret, Sanal mağaza sahibi olmak isteyenler için hazırlanmış, onların tüm isteklerine yanıt verecek ve kişiye özel olarakta geliştirilebilen profesyonel e-ticaret yazılımıdır. Çevik E-Ticaret, kolay kullanımlı yönetim paneli ile kullanıcı dostudur. Çevik E-Ticaret özel olarak geliştirilmiş bir yazılımın paket haline getirilerek e-ticaret sitesine sahip olmak isteyenlere en ekonomik şekilde, en iyi e-ticaret sitesini sunmaktadır.
   
Neden E-ticaret?
Sanal dünyada alışveriş yapmak gerek birey gerekse işletme olarak müşteriye önemli avantajlar sağlamaktadır;
Hesaplı
hesaplı Sanal dünyadaki alışveriş, klasik mağazada yaptığınız alışverişten daha ucuzdur. Sanal iş dünyasındaki mağaza kirası, personel gideri, elektrik, vb. masrafların ihmal edilecek düzeyde olması satış fiyatlarına da yansımaktadır.

Şehirlerarası veya ülkelerarası dolaşarak mağazalar arasındaki fiyat karşılaştırması, bire beş oranında şehiriçi telefon ücreti ödeyerek yalnızca Internet ile yapılabilmektedir.

Kolay Ulaşılabilme:
kolay ulaşım Sanal dünyadaki alışverişi ile evden çıkmadan, trafik ve park sorunu yaşamadan, zaman ve benzin harcamadan muazzam çeşitlilikteki ürün ve hizmetler incelenebilmektedir. Birçok sanal mağaza, ana caddelerdeki benzerlerine kıyasla daha fazla stok bulundurabilmektedir.

Hızlı:
 
Satın almak istenilen ürün seçildikten sonra yalnızca beklemek gerekmektedir. Birçok mağaza e-posta servisi ile siparişin hangi aşamada olduğu hakkında (ne zaman kargoya verildi, ne kadar sürede teslimat yapılacak, vb.) müşterisini de bilgilendirmektedir.

Güvenli:
güvenli Birkaç basit önlemi aldığınızda, sanal dünyadaki alışverişde kredi kartı kullanmanın restoran veya dükkanda kullanmadan daha az riskli olduğu görülmektedir.

Birçok ine satış yapan sanal mağaza, müşterilerin ödeme bilgilerini güvenli olarak ulaştırabilmesi için çeşitli güvenlik önlemleri (SLL, SET) almaktadır. Ayrıca son dönemde bankalar, Internet üzerinde rahat ve güvenli kullanabilmesi için “Sanal Kart” uygulamasını başlatmıştır. Yalnızca Internet'te kullanılabilen ve normal zamanda “sıfır TL/$” limiti olan “Sanal Kart”ın limitini, alışveriş sırasında kart sahibi artırmakta/belirlemekte ve alışverişin sonunda ise kalan miktar olması durumunda tekrar “sıfır”layabilmektedir.


Eğlenceli:
   eğlenceli Web dünyasındaki en keyifli alışverişlerden birisi de online müzayedelerdir. Dünyanın herhangi bir yerinden insanlar herhangi bir şeyi online müzayedeye katılarak satın alabilmektedir.

Küresel:
    küresel Sanal dünyada müşteriler, en geniş çeşitlilikte mağaza bulma imkanına sahiptir. Bu mağazaların bir kısmı büyük şehirlerde bulunabilecek olmasına karşın bir kısmına ise yalnızca Internet dünyasında erişilebilmektedir.
E-ticaret Demo
   
HyperLink Çevik E-ticaret'i sizde ücretsiz olarak test edebilir, sistemimiz işleyişi hakkında aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Demo yapmak için resmin üzerine tıklayınız.
   
E-ticaret Referanslarımız
   
Çevik E-Ticaret Yazılım referanslarımıza Referanslarımız menüsünden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçip geçebilirsiniz.
   
E-Ticaret Hakkında S.S.S.

Kısaca Çevik Yazılım

1993 Yılında kurulan firmamız, Dünyada ve Türkiye' de son 15 yılda bilgisayar teknolojilerinde meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip etmiş, hizmet verdiği her alanda en üst düzey bilgi ve birikime sahip personel yapısı ile çalışmış, en uygun hizmet - en uygun maliyet prensibini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklenen Duyurular

Bize Ulaşın

Suadiye Mah..
Küçükağa Sok. No: 1
Kat: 1 Daire: 7
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 373 93 33
Email: info@cevikyazilim.com