HUKUKİ ŞARTLAR

Çevik Yazılım Hukuki Şartları?

www.cevikyazilim.com web sitesi, bu siteye erişiminizden veya erişim sağlayamamanızdan, bu siteye veya içeriğine dayanmanızdan veya onu kullanmanızdan doğan, sınırsız olarak, özel veya bağlantılı hasarlar da dahil olmak üzere, hiçbir hasardan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca www.cevikyazilim.com'un bu siteyi veya içeriğini güncelleme görevi yoktur ve www.cevikyazilim.com bu tür bilgileri güncellemedeki hiçbir başarısızlıktan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca www.cevikyazilim.com, bu sitedeki bağlantıları kullanarak erişeceğiniz diğer web sayfalarını kullanımınızdan sorumlu değildir. Bu bağlantılar ve bu sitede bahsedilen diğer kaynaklar sadece internet kullanıcılarına genel bir servis olarak sunulmuştur ve bu siteye dahil edilmeleri, www.cevikyazilim.com'un bunları onayladığı veya bunlarla bir ilişkisi olduğu anlamına gelmez. Hukuki ya da cezai hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

www.cevikyazilim.com da yayınlananlar ve www.cevikyazilim.com'a gönderilen e-postalar gizli değildir ve www.cevikyazilim.com bunların kullanımından veya ifşa edilmesinden doğan hiçbir sorumluluğu kabul etmez. www.cevikyazilim.com'a elektronik posta ile gönderdiğiniz tüm iletişim ve (sınırsız olarak istenmeyen fikirler, tavsiyeler veya malzemeler de dahil olmak üzere) diğer malzemelerin yegane sahibi www.cevikyazilim.com dur ve öyle kalacaktır ve bunlar tazminat gerektirmeksizin, www.cevikyazilim.com tarafından ticari veya diğer herhangi bir amaç için kullanılabilir. Yayınlanması için yazı gönderen e-posta sahipleri, bu yayınlar sebebiyle hiçbir hak, alacak, ve / veya tazminat ileri sürme hakkına sahip olmadıklarını kabul ve taahhüt ederler.

İşbu sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları www.cevikyazilim.com veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, sözkonusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz. Web sitemiz ve e-mail yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. www.cevikyazilim.com' un, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu ve bu yüzden herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

Kısaca Çevik Yazılım

1993 Yılında kurulan firmamız, Dünyada ve Türkiye' de son 15 yılda bilgisayar teknolojilerinde meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip etmiş, hizmet verdiği her alanda en üst düzey bilgi ve birikime sahip personel yapısı ile çalışmış, en uygun hizmet - en uygun maliyet prensibini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklenen Duyurular

Bize Ulaşın

Suadiye Mah..
Küçükağa Sok. No: 1
Kat: 1 Daire: 7
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 373 93 33
Email: info@cevikyazilim.com