Personel Takip Sistemleri

image

Personel devamlılığında , giriş - çıkış verilerinin bilgisayar ortama direkt aktarılması, bu verilerin işlenip raporlanması veya bordroya dökülmesi işlerine Personel Devam Kontrol Sistemleri yani kısaca PDKS adı verilir.


Kurulum


Giriş çıkışın uygun olduğu duvara yada bir turnike üzerine kart okuyucu terminalin montajı yapılır.

Çalışan işçi ve personellere alıcı firmanın logosunu içeren kredi kartı ebadında personel kartları verilir . Bu kartlar seri numaralı olabileceği gibi kartı kullanan kişin kimlik bilgilerinide içerebilir.

İşletmede kullanılan herhangi bir bilgisayara firmamız programcıları tarafından yazılmış ve istekler doğrultusunda sürekli güncellenen pdks yazılımı yüklenir.İşletmenin mesai saatlarine ve ceazi kesintilerine göre program parametreleri düzenlenir ve eğitimi alan kullanıcıya parametrelerin değişmesi gerektiği anda değiştirebilmesi için eğitimi verilir.


Uygulama


Personel girişte ve çıkışta kart okuyucu makinadan kartını geçirir.Bilgiler kart okuyucu makinanın hafızasında depolanır. Kullanıcı istediği anda cihaza bağlanıp hafızasındaki bilgileri alır ve alınan bilgiler pdks programda düzenlenir. Artık kullanıcı istediği raporları ( Geç gelenler, erken çıkanlar, fazla mesaiye kalanlar, devamsızlar vb.) alabilir. İstenirse bu sistem personelin normal ve fazla mesailerinide hesaplıyarak ay sonu dağıtılacak maaşı çıkarır. Maaşına itirazı olan personeller var ise kişi bazında maaş extresi yazıcıdan çıkarılarak ilgili personele verilebilir.


Özellikleri  • Kolay - Kullanıcı Dostu Arabirimler
  • Esnek - Her Sektöre Özel Çalışma Tipleri
  • Sağlam - MS SQL Veritabanı
  • Güvenli - Kullanıcı Bazlı Erişim Hakları
  • Erişelebilir - Web Tabanlı Hizmetler
  • Entegre - IK ve Bordro Yazılımlara Entegrasyon
  • Hızlı - Microsoft .net Teknoloji Dilleri ile Geliştirilmiş Altyapı.
  • Güçlü - Crystal Report Destekli Esnek Raporlar


Kısaca Çevik Yazılım

1993 Yılında kurulan firmamız, Dünyada ve Türkiye' de son 15 yılda bilgisayar teknolojilerinde meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip etmiş, hizmet verdiği her alanda en üst düzey bilgi ve birikime sahip personel yapısı ile çalışmış, en uygun hizmet - en uygun maliyet prensibini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklenen Duyurular

Bize Ulaşın

Suadiye Mah..
Küçükağa Sok. No: 1
Kat: 1 Daire: 7
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 373 93 33
Email: info@cevikyazilim.com